JPK – Internet, Telewizja, Komórka

kablówka: kolejny kanał HD w JPK – TTV HD

TTV HD w sieci JPK

TTV HD w JPK

TTV HD od kilku jest dostępny w sieci JPK. Program został przez nas przypisany do pozycji 38. W sumie mamy ponad 50 kanałów HD, czyli śmiało możemy powiedzieć, że co drugi kanał cyfrowy w JPK jest HD. Abonament zostaje bez zmian.

TTV HD nazywany też “Twoją Telewizją” to kanał o charakterze społeczno-interwencyjnym który tworzą reporterzy i dziennikarze zamiast gwiazd – informują, radzą, pomagają! Są w całej Polsce.

W TTV HD tej jesieni nic nie będzie takie jak myślisz, w TTV HD rzeczywistość zawsze zaskakuje:

 

KOSSAKOWSKI. BYĆ JAK…

Tej jesieni w TTV Przemek Kossakowski pojawi się w nowym, autorskim programie. Wymagająca i zarazem efektowna formuła zmusi go do całkowitej metamorfozy fizycznej oraz psychicznej.
W nowym wcieleniu wejdzie w skórę i w życie osób znanych z pierwszych stron gazet. To, co odkryje po drugiej stronie, pozwoli spojrzeć na osoby z życia publicznego z innej perspektywy.  W nowym kostiumie i z nową twarzą  odważy się pójść krok dalej. Czy to mu wystarczy, żeby BYĆ JAK… Dariusz Michalczewski, Daniel Olbrychski, Magda Gessler, Michał Wiśniewski czy Natalia Siwiec?

Zobacz więcej >>>

 

ANATOMIA GŁUPOTY WEDŁUG DOROTY WELLMAN

Tej jesieni w TTV Dorota Wellman pokaże jak w oparciu o zdrowy rozsądek i nauki ścisłe uczyć się na cudzych błędach! ANATOMIA GŁUPOTY WEDŁUG DOROTY WELLMAN zajmie się śmiesznymi i absurdalnymi na pierwszy rzut oka filmikami z sieci. W programie przypadki ludzkiej bezmyślności zostaną skonfrontowane z opinią  prowadzącej Doroty Wellman.

Zobacz więcej >>>

 

DAMY I WIEŚNIACZKI.PL

Polska wersja doskonale znanego przez widzów programu DAMY I WIEŚNIACZKI. Dwie kobiety z dwóch krańcowo różnych światów zamienią się rolami i życiem. Po trzech dniach okaże się czy do bycia damą wystarczy mieć złotą kartę kredytową w portfelu,  czy potrzeba czegoś więcej. DAMY I WIEŚNIACZKI.PL  to program pełen kontrastów i emocjonalnych doświadczeń dla obu stron.

Zobacz więcej >>>

 

10 ZADAŃ  SPECJALNYCH MICHELA MORANA

Michel Moran, juror polskiej edycji MasterChef i MasterChef Junior, tym razem wystąpi w innej roli i osobiście pokucharzy. Program „10 ZADAŃ SPECJALNYCH MICHELA MORANA” łączy naukę gotowania i zabawę z widzem. W jakiej kolejności przygotowywać dania? Jak łączyć smaki tak, aby do siebie pasowały i były pomysłowe. Mistrz kuchni udowodni, że z każdym zadaniem specjalnym można sobie poradzić i mieć  z tego frajdę.

Zobacz więcej >>>

 

PIERWSZY RAZ ZA GRANICĄ…

W tym docu – reality  za granicę wyjadą ludzie, których stopa nigdy nie stanęła poza granicami Polski. W każdym odcinku dwie pary z różnych środowisk i pokoleń wybiorą się na pierwsze w ich życiu wakacje za granicą. Podpatrzymy jak świeżo upieczeni podróżnicy przebrną przez odprawę bagażową na lotnisku, czy smakuje im kanapka z jajkiem na plaży Costa Brava oraz jak poradzą sobie z tubylcami w egzotycznej lokalizacji.
O dobre samopoczucie wyjeżdżających oraz ich miękkie lądowanie zadba prowadzący, a raczej sprawca wakacyjnego zamieszania w życiu uczestników, Janek Pirowski, znany widzom TTV z programu „W Trasie” oraz z autorskich audycji w radiu Eska.

Zobacz więcej >>>

TESTERZY

W nowym sezonie programu TESTERÓW Paulina Marciniak i Dominik Strzelec sięgną też po cięższy kaliber –  sprawdzą działanie niestandardowych środków transportu, znajdą przydatne kuchenne oraz łazienkowe gadżety i urządzenia.Gościnnie, na testy wybranych, rodzinnych gadżetów, wpadną również bohaterowie programu „Googlebox. Przed telewizorem”  –  mama Izabela Zeiske i jej syn Joachim

Zobacz więcej >>>

 

USTERKA

USTERKA dokonała swojego Brexitu i płynie coraz dalej w świat w poszukiwaniu fachowców. Tym razem nadaje z nowej ziemi obiecanej dla majsterkowiczów z polskim paszportem, czyli z irlandzkiej Zielonej Wyspy.W kolejnej serii USTERKI nasz mistrz od dobrej roboty, Dominik Strzelec, zainstaluje się w Dublinie.

Zobacz więcej >>>

 

BETLEJEWSKI.PROWOKACJE

Przed nami kolejny sezon programu BETLEJEWSKI.PROWOKACJE. Tytułowe prowokacje autorstwa Rafała Betlejewskiego, to realny telewizyjny test obywatelski.  Sprawdza ludzi w najbardziej palących kwestiach społecznych. W tym programie, prowadzący wraz z grupą aktorów  stawia przypadkowe osoby  w ekstremalnych sytuacjach i stara się sprowokować ich do działania.

Zobacz więcej >>>

 

DEFACTO

Jesienią program DEFACTO pojawi się w poszerzonej formule. Będzie zawierał reporterskie materiały Karoliny Gilon, a w całości, tradycyjnie już znajdziemy pakiet inspirujących zagadnień, eksperymentów, informacji i ciekawostek z Polski i ze świata.

Zobacz więcej >>>

Aby móc go poprawnie odbierać może być niezbędne ponowne wyszykanie wszystkich kanałów.

 

źródła:

  1. wikipedia
  2. ttv.pl

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.