JPK – Internet, Telewizja, Komórka

Wszystkie 51 meczów UEFA EURO 2016 w Kablówce JPK już 10 czerwca

To będzie największe sportowe wydarzenie roku i największa i najważniejsza impreza piłkarska zarówno w Europie, jak i dla widzów na całym świecie dostępna w kablówce JPK.

UEFA-Euro-2016 w kablówce JPK

Wszystkie 51 meczów UEFA EURO 2016 będzie można zobaczyć na kanałach typu premium Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 z ekskluzywnymi materiałami, bez reklam i w jakości HD w kablówce JPK.

Ponad 200 godzin bezpośrednich relacji na żywo realizowanych na światowym poziomie wprost z francuskich stadionów i ośrodków poszczególnych najlepszych reprezentacji Europy. To prawdziwa gratka dla fanów piłki nożnej!

Polsat Sport 2 HD jako kanał wiodący będzie transmitował większość spotkań na żywo, natomiast Polsat Sport 3 HD pokaże powtórki nadawane z dwugodzinnym opóźnieniem, tak by kibice mogli zobaczyć mecze UEFA EURO 2016 w dogodnej dla siebie porze. Polsat Sport 3 HD pokaże także mecze na żywo w przypadku jednoczesnego rozgrywania dwóch spotkań na różnych stadionach w tym samym czasie.

 

Programy Polsat Sport 2 HD i Polsat Sport 3 HD w kablówce JPK ruszą 10 czerwca 2016 r. i do 10 lipca 2016 r. będą w całości poświęcone relacjonowaniu wielkiego piłkarskiego święta jakim są Mistrzostwa Europy w piłce nożnej EURO 2016.

polsat_sport_2 w kablówce JPKPodsumowując w Polsat Sport 2 HD i Polsat Sport 3 HD zobaczymy:

· Wszystkie 51 meczów na żywo bez żadnych przerw reklamowych (na kanałach Polsat i Polsat Sport widzowie zobaczą jedynie 24 spotkania tego turnieju)
· Ponad 200 godzin relacji na żywo w ciągu miesiąca!
· Ekskluzywne materiały z meczów i pobytu reprezentacji Polski we Francji!
· Wielogodzinne studia z obszernymi analizami!
· Najlepsi komentatorzy, eksperci i goście specjalni!
· Relacje pokazujące atmosferę panującą we wszystkich meczowych miastach Francji!

 

 

polsat_sport_3
Pakiet kanałów premium: Polsat Sport 2 HD i Polsat Sport 3 HD w kablówce JPK to pierwsza i jedyna tak wyczerpująca dla kibiców propozycja umożliwiająca wspaniałe przeżycie tego piłkarskiego święta jakim są Mistrzostwa Europy w piłce nożnej we Francji UEFA EURO 2016 !

 

UWAGA: oferta limitowana – decyduje kolejność zgłoszeń. Kanały te będą kodowane a do ich odbioru będziemy udostępniać moduł CI + kartę, co oznacza, że odbiornik (telewizor) musi mieć mieć gniazdo CI. Jednorazowy koszt to 100,00 pln (za oba programy) + 5,00 pln (za udostępnienie modułu+karty).

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.