JPK – Internet, Telewizja, Komórka

nowy kanał muzyczny w sieci JPK 8 TV – Ósemka TV

Nowy kanał muzyczny w sieci JPK 8 TV – Ósemka TV

Ósemka TvOd kilku dni na miejscu eska.tv jest emitowany nowy kanał muzyczny 8 tv – Ósemka Tv.

Fani Eska Tv nie muszą się martwić bo ten kanał jest tekże emitowany ale na miejscu 79. Bardzo mocno sugerujemy aby ponownie włączyć automatyczne wyszukiwanie wszystkich kanałów cyfrowych (proszę pamiętać aby wybrać w opcjach tv naziemną lub tv z anteny – w zależności od menu telewizora) lub ewentualnie aktualizację listy kanałów (jeżeli telewizor/dekoder ma taką funkcję). Za utrudnienia bardzo przepraszamy. W razie jakichkolwiek problemów prosimy o kontakt z naszych Biurem Obsługi Klienta.

Ósemka TV ma charakter muzyczno-rozrywkowy. Audycje prezentujące muzykę rozrywkową oraz inne rodzaje muzyki zajmą nie mniej niż 48% w tygodniowym czasie nadawania programu w godz. 6:00-23:00. Audycje informacyjno-publicystyczne zajmą nie mniej niż 1%, audycje rozrywkowe nie mniej niż 12%, filmy i seriale nie mniej niż 10%, audycje edukacyjno-poradnicze nie mniej niż 0,88%, natomiast audycje powtórkowe – nie więcej niż 50% tygodniowego czasu nadawania programu w godz. 6:00-23:00. Przewidywany procentowy udział w dobowym czasie nadawania programu audycji i innych przekazów niepochodzących od nadawcy, tj. niewytworzonych przez nadawcę ani na jego wyłączne zamówienie, ani we współdziałaniu z innymi nadawcami, wyniesie nie więcej niż 50%.

Program Ósemki TV będzie miał charakter pasmowy. W paśmie porannym nadawana będzie muzyka oraz audycje poświęcone zdrowiu i fitness. W paśmie południowym znajdzie się muzyka, a także audycje muzyczne z udziałem gości (w tym powtórki weekendowych premier), po południu będzie można obejrzeć audycje na żywo, teleturnieje muzyczne i seriale dla młodych (w tym przede wszystkim te z dużą ilością muzyki), zaś wieczorem przewidziane w tygodniu pasma filmowe.

Na antenie są też dwa programy wyprodukowane w Polsce. To reality-show typu makeover „Nowa Ja!” z Katarzyną Cichopek w roli prowadzącej. Aktorka wspiera przemiany wizerunkowe uczestniczek wybranych w castingu. Z kolei w cyklu „Taka sytuacja” znani aktorzy i osobowości świata mediów opowiadają o swoich perypetiach i wpadkach związanych z życiowymi problemami.

 

źródła: satkurier, telemagazym

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.