JPK – Internet, Telewizja, Komórka

kablówka: kolejny kanał HD w JPK – TV Puls HD

TV Puls HD w kablówce JPK

TV Puls HD w JPK

TV Puls HD od kilku jest dostępny w sieci JPK. Program został przez nas przypisany do pozycji 37 (tam gdzie wcześniej był ten sam kanał ale w wersji SD). W sumie mamy ponad 50 kanałów HD, czyli śmiało możemy powiedzieć, że co drugi kanał cyfrowy w kablówce JPK jest emitowany w jakości HD. Abonament zostaje bez zmian.

Jedna z czołowych stacji na rynku polskim. Tak prezes stacji Dariusz Dąbski mówi o TV Puls HD: Jesteśmy dumni ze startu TV Puls HD i ogromnie się cieszymy, że możemy spełniać oczekiwania naszych widzów. To kolejny, bardzo ważny krok w rozwoju Telewizji Puls, który potwierdza, że jesteśmy jedną z czołowych telewizji w kraju.

Telewizja Puls chwali się, że ma najlepszą ofertę programową dla całej rodziny, w tym premierowe hity filmowe i seriale oraz najlepsze światowe animacje i dokumenty. Telewizja Puls współpracuje z największymi światowymi wytwórniami, takimi jak: NBCUniversal, Warner (Bros.), 20th Century Fox, Disney, Discovery, Viacom i Sony Pictures Television. Telewizja Puls jest laureatem Telekamery Tele Tygodnia 2013, 2014 i 2015 oraz Złotej Telekamery Tele Tygodnia 2016 za „wybitne osiągnięcia telewizyjne”. W 2015 roku marka TV Puls znalazła się również w TOP 10 najsilniejszych marek mediowych w Polsce wg „Rzeczpospolitej”. Ponadto we wrześniu 2016 osiągnęła ponad 14% wzrost tym samym Telewizja Puls umacnia swoje wysokie, trzecie miejsce w Polsce wśród komercyjnych grup telewizyjnych.

 

żródło: http://tvpuls.pl

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.