JPK – Internet, Telewizja, Komórka

Dwa nowa kanały telwizyjne już wkrótce w kablówce JPK

Fokus_TV 18485

28 kwietnia planowane jest uruchomienie ogólnopolskiego kanału Fokus TV. Będzie on również dostępny w naszej ‘kablówce’ na MUX’ie 1. (dostrojenie telewizorów może być niezbędne).

W kwietniu również ma wystartować muzyczny kanał o nazwie Vox Music TV. Kanał będzie dostępny w wersji analogowej.

 

Fokus_TV   Cechą wyróżniającą Fokus TV będzie edukacja poprzez rozrywkę. Kanał adresowany jest do widzów w każdym wieku a poszczególne pasma będą dostosowane do wieku i potrzeb każdego członka rodziny. Focus Tv dostępny będzie widzom w ramach pierwszego multipleksu naziemnej telewizji cyfrowej. “Fokus TV otwiera  na świat” – to hasło nowej stacji telewizyjnej, która ma za zadanie wprowadzić widzów w nowy interesujący świat, uświadomić im, że oferta programowa Fokus TV poszerza ich wiedzę, pobudza ciekawość, rozwija pasje, inspiruje i pomaga się zrelaksować. Logotyp stacji jest natomiast uniwersalnym, nowoczesnym i czytelnym znakiem, który w szybko zmieniającym się świecie jest stabilny i ponadczasowy. W ramówce znajdzie się ponad 580 godzin premierowych w roku dzięki  współpracy z największymi producentami, dostawcami kontentu na całym świecie.  Ramówka dostosowana jest do rytmu życia widzów, podzielona została na następujace pasma programowe : Pasmo poranne – dla młodszego widza Przedpołudniowe – rozwijanie pasji, hobby Popołudniowe – poznawanie otaczającej rzeczywistości,zagłębianie się w nowe zjawiska i bieżące wydarzenia Prime Time – czas dla szerokiej publiczności szukającej odpoczynku i rozrywki

Fokus TV przekona nas, że człowiek uczy się całe życie….

18485   Nowa muzyczna stacja VOX Music TV oparta jest na sprawdzonym formacie stacji radiowej Vox FM, która odniosła na rynku duży sukces.  Vox Music Tv gwarantuje pozytywne taneczne brzmienie, z lat 70., 80. i 90. ubiegłego wieku po współczesne przeboje, w tym euro disco, italo disco czy disco polo. Kanał adresowany jest do widzów w wieku 25-45 lat.

 

 

 

 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.