JPK – Internet, Telewizja, Komórka

zmiany w planie kanałowym

W celu zapewnienia najlepszej jakości emitowanych programów zostały wprowadzone następujące zmiany:

1. kanał Disney Channel (wersja cyfrowa) został przesunięty na inną częstotliwość emisji i zapewne zniknął z listy w telewizorze. W celu przywrócenia go na listę, trzeba w opcjach telewizora wejść w ręczne wyszukiwanie kanałów cyfrowych naziemnych (bardzo ważne aby nie wybrać cyfrowych z kablówki), ustawić kanał C43 (650 MHz) oraz przeszukać tę częstotliwość. Po udanej takiej operacji kanał ten będzie ponownie dostępny na pozycji 122.

2. kanał National Geographic (wersja analogowa) jest emitowny teraz tylko w wersji cyfrowej. W celu dodania go na listę w telewizorze, trzeba w opcjach telewizora wejść w ręczne wyszukiwanie kanałów cyfrowych naziemnych (bardzo ważne aby nie wybrać cyfrowych z kablówki), ustawić kanał C41 (634 MHz) oraz przeszukać tę częstotliwość. Po udanej takiej operacji kanał ten będzie dostępny na pozycji 87.

3. kanał Disny Junior (wersja analogowa) jest emitowny teraz tylko w wersji cyfrowej. W celu dodania go na listę w telewizorze, trzeba w opcjach telewizora wejść w ręczne wyszukiwanie kanałów cyfrowych naziemnych (bardzo ważne aby nie wybrać cyfrowych z kablówki), ustawić kanał C41 (634 MHz) oraz przeszukać tę częstotliwość. Po udanej takiej operacji kanał ten będzie dostępny na pozycji 123.

 

Zawsze można włączyć autoamtyczne wyszukiwanie ale proszę zawsze pamiętać aby nie wybierać cyfrowych kablowych tylko cyfrowe naziemne lub z anteny.

 

Za utrudnienia przepraszamy…

 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.