JPK – Internet, Telewizja, Komórka

Ważna informacja: Godziny pracy biura JPK w majowy weekend

Ważna informacja: Godziny pracy biura JPK w majowy weekend

Drodzy Klienci,

Chcielibyśmy poinformować, że z okazji nadchodzących Świąt Majowych, nasze biuro obsługi klienta będzie nieczynne w dniach od 1 do 3 maja włącznie. W tych dniach, zespół JPK będzie korzystał z zasłużonego odpoczynku, celebrując początek wiosny i ciepłe dni majowe.

W przypadku pilnych spraw, zachęcamy do korzystania z naszej poczty głosowej lub kontaktu mailowego. Prosimy o przesyłanie wszelkich pytań lub zgłoszeń na nasz adres e-mail: bok@jpk.pl. Osoba dyżurująca będzie regularnie sprawdzać wiadomości i postara się odpowiedzieć na Państwa zapytania w miarę możliwości.

Pragniemy przypomnieć, że nasza platforma online pozostaje do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Możecie Państwo zarządzać swoimi usługami, przeglądać faktury, czy dokonywać płatności bez potrzeby kontaktowania się bezpośrednio z biurem obsługi: https://panel.jpk.pl/

Za wszelkie niedogodności przepraszamy i dziękujemy za zrozumienie. Życzymy Państwu spokojnego, bezpiecznego i wesołego długiego weekendu majowego!

Z poważaniem, Zespół JPK