JPK – Internet, Telewizja, Komórka

TVN Meto Activ i TVN Fabuła HD wkróce w JPK

Informujemy, że od dnia 16 kwietnia 2015r. TVN Meteo zmienia nazwę na TVN Meteo Active oraz planujemy wprowadzenie nowego kanału HD o nazwie TVN Fabuła.

23197

  • TVN meteo Active powstanie z przekształcenia kanału TVN Meteo. Zmiana nazwy wiąże się z planowaną nową formułą tego kanału. W ramówce kanału, oprócz serwisów pogodowych i programów poświęconych przyrodzie, pojawić się mają również treści związane ze zdrowym stylem życia, sportem, fitnessem oraz spędzaniem wolnego czasu.
  • TVN Fabuła HD to nowy kanały z grupy kanałów TVN.
    • Stacja będzie emitowała seriale oraz filmy z portfolio TVN, w tym zarówno produkcje własne, jak i zakupione od zewnętrznych dystrybutorów. Obok seriali telewizyjnych produkcji TVN, seriali zagranicznych i filmów w ofercie programowej TVN Fabuła znajdą się autorskie programy o premierach filmowych, wydarzeniach ze świata rozrywki, celebrytach i gwiazdach ekranu. Poprowadzą je dziennikarze znani z programów TVN, m.in. Anna Wendzikowska, Andrzej Sołtysik, Kinga Burzyńska i Olivier Janiak.
    • Cechą wyróżniającą TVN Fabuła będzie rozpoczynające się o godz. 21.00 codzienne pasmo z największymi hitami filmowymi i maratonami serialowymi. Filmy i seriale TVN Fabuła będą dostępne w jakości HD. Widzowie będą mogli wybrać opcję oglądania filmu z polskim lektorem lub z oryginalną ścieżką dźwiękową i polskimi napisami.

O szczegółach emisji nowego kanału poinformujemy już niedługo…

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.