JPK – Internet, Telewizja, Komórka

nowe kanały cyfrowe – mamy już ponad 60 programów cyfrowych w tym ponad 20 w jakości HD

Zgodnie z wcześniejszymi informacjami zostały uruchomione nowe kanały cyfrowe, niektóre w wersji HD. Kanały zostały pogrupowane w nowe muxy według poniższej listy. To przyporządkowanie może się w przyszłości zmienić.

 1. jpk 009 na kanale C54 (738 MHz):
  1. Polsat Cafe
  2. Polsat Film HD
  3. Polsat News 2
  4. Polsat Play
 2. jpk 010 na kanale C55 (746 MHz):
  1. Polsat News HD
  2. Polsat Romans
  3. Polsat 2
 3. jpk 011 na kanale C56 (754 MHz) jest kilka programów tymczasowych, czyli mogą one zniknąć bez wcześniejszego komunikatu.
 4. jpk 012 na kanale C57 (762 MHz) tymczasowo jest testowy kanał w jakości 4k. Ten kanał też może zostać wyłązony bez wcześniejsego ostrzeżenia.

Ponadto wprowadziliśmy sztywne przypisanie programów do numerów kanałów. Każdy kanał będzie miał teraz swoje stałe miejsce. Szczegóły przyporządkowania można sprawdzić tutaj w kolumnie “kanał cyfrowy” . Można też posortować wszystkie kanały według tej kolumny.

Większość wymienionych powyżej programów zostanie do konca kwietnia wyłączona (zastąpiona innymi) ale tylko w emisji analogowej, pozostaną tylko w emisji cyfrowej.

Wszystkie nowe wersje programów już obecnie działają i można dostroić swoje odbiorniki. Za zakłócenia spowodowane zmianami bardzo przepraszamy. Te zmiany mają na celu zwiększenie jakości emitowanych programów. Żaden program program z dotychczasowej oferty nie zostanie wyłączony co najwyżej zostanie zmienione miejsce emisji i zwiększona jakość. Bardzo prosimy o zgłaszanie uwag do działania nowych programów. W okresie testowym mogą wystąpić jakieś dłuższe zaniki w/w programów.

Planujemy przenieść kolejne programy do wersji cyfrowych, szczegóły wkrótce…

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.