JPK – Internet, Telewizja, Komórka

lista mailowa a RODO

25 maja 2018 wchodzą, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (“RODO” lub „ogólne rozporządzenie o ochronie danych”),  nowe zasady przetwarzania danych.Co jakiś czas na naszej stronie pojawiają się nowe komunikaty a Ci którzy się zapisali na listą mailowa, dostają automatycznie te komunikaty na podany adres poczty elektronicznej.

W związku z tym pragniemy przypomnieć, że otrzymujesz tego maila bo kiedyś sama lub sam się zapisałaś lub zapisałeś na tę listę mailową. W tym miejscu, przez firmę JPK z siedzibą na Rotmance, ul. Jodłowa 9, jest przetwarzany tylko i wyłącznie podany przez Ciebie adres mailowy bez powiązania z innymi danymi. Jeśli chcesz się wypisać z tej listy mailowej po prostu skorzystaj w opcji wypisania się (kliknij na “Anuluj subskrypcję”) umieszczonej na końcu tego maila:

Ponadto, zgodnie z przywołanym powyżej rozporządzeniem informujemy, że przysługują Ci następujące prawa:

  1. prawo do żądania dostępu do danych osobowych;
  2. prawo do sprostowania, usunięcia, przenoszenia ograniczenia przetwarzania danych osobowych;
  3. prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;
  4. prawo do zgłoszenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych;
  5. prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

W razie jakiś pytań prosimy o maila na adres: bok@jpk.pl

 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.