JPK – Internet, Telewizja, Komórka

BBC Earth zastąpi National Geographic oraz inne zmiany w kablówce

Od 1 czerwca w kablówce JPK zostanie wyłączony kanał National Geographic, zamiast niego będzie emitowany kanał BBC Earth HD.

logo-earth

BBC Earth emitujący programy o temetyce popularnonaukowej, emitujący głównie brytyjskie programy dokumentalne, naukowe, przyrodnicze i historyczne.

Ponadto w naszej kablówce pojawi się też o BBC brit, też w jakości HD.

Print

BBC Brit skierowany głównie do młodych mężczyzn, oferujący programy rozrywkowe oparte na faktach, motoryzacyjne, kulinarne, muzyczne i sportowe.

 

Ponadto oferta programowane w nasze kablówce zostanie rozszerzona o dwa nowe kanały, tj. Muzo.TV oraz Disco Polo Music. Są to dwa programy muzyczne.

logo-muzo

Muzo TV to kanał muzyczny nadający muzykę, z szeroko rozumianego nurtu rocka i ambitnego popu. Na antenie MUZO.TV znajdziecie najlepsze teledyski – zarówno klasyki, jak i nowości, których nie można przegapić. W programie znajdziecie listę przebojów, energetyczną muzykę na dobry początek dnia, a także najlepsze klipy, które wyznaczają nowe trendy muzyczne. W MUZO.TV zobaczycie teledyski wykonawców, jak Metallica, BASTILLE, Kings Of Leon, Ellie Goulding, U2, Madonna, Florence And The Machine, MUSE.

logo-disco

Disco Polo Music – kanał  o tematyce rozrywkowej, poświęcony muzyce disco polo oraz polskiej muzyce dance i muzyce biesiadnej.

 

Dodatkowo, zgodnie ze wcześniejszą zapowiedzią, kanały TV 4, Polsat 2, Polsat Cafe, Polsat Play będą emitowane w jakości HD, czyli łączenie będzie o 6 więcej kanałów w jakości HD.

Wszystkie zmiany będą wprowadzane sukcesywnie, zakończenie wszystkich zmian planowane jest na koniec czerwca 2016. W związku z tymi zmianami niektóre kanały mogą pozornie zniknąć a w celu ich odzyskania może być niezbędne ponowne wyszukanie tych kanałów w Państwa telewizorach. O wszystkich zmianach postaramy się ponownie poinformować tym kanałem :).

Ponadto w analogu zostaną wyłączone Boomerang oraz Cartoon Network (te dwa kanały nie były częścią naszej oferty).

 

Za utrudnienia przepraszamy…

 

UWAGA: Zgodnie z podpisaną umową jest to istotna zmiana oferty JPK (wyłączenie National Geographic), w związku z tym osoby które nie akcpetują tej zmiany mogą wypowiedzieć umowę na kablówkę bez ryzyka zapłaty jakichkolwiek opłat dodatkowych w przypadku umów, których okres minmalny się jeszcze nie zakończył. Wypowiedzenie umowy w tym trybie, tzn. w związku ze zmianą oferty, będzie możliwe do końca czerwca 2016 roku.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.